“Mikrotalia Çevre Sağlık Ürünleri” ve “Habitat Çevre” iş birliği ile tüm sorunlarınıza “tek muhatap, tek fiyat, tek sözleşme” olarak hizmet sunuyoruz.

Sahadan ve siz teknik müdürlerimizden elde ettiğimiz geri dönüşlerle oluşturduğumuz bu partnerlik ile çok daha verimli uygulamalar, daha periyodik işlemler, daha az evrak ve iş yükü, daha az zaman kaybı, daha az muhatap edinmenizi amaçladık.

Pek çok üst düzey otel ve işletmeler tarafından benimsenen bu iş modelimize sizde katılın!


Sorun Neydi?

Atık yağ alımı, posa temizlenmesi, bakteri uygulaması ve davlumbaz yağlı kanal temizliği çoğu otel ve işletmelerde ayrı ayrı firmalarla yapılmaktaydı.

Özellikle posa temizliği – bakteri uygulaması iyi bir periyodik zamanlama gerektirir. Posa temizlik firması temizliği yaptıktan sonra bakteri uygulama firması uygulama yapmalı ki bakteriler çok daha verimli olsun. Pratik saha uygulamasında malesef bu firmalar arasında yaşanabilecek bir aksaklıkla verim bir hayli düşmekteydi. Ayrıca atık yağ toplayan firmalar yağ tutucuya bakteri uygulandığı için bu tehlikeli yağı alamamakta bu nedenle çok daha fazla posa oluşumu, bakteri tüketimi, kanal tıkanmaları yaşanmakta, toplanamayan bu tehlikeli yağlar çevreyi kirletmekle beraber biyodizele dönüştürülemediği için milli servetin kaybına neden olmaktaydı.


Ne yapıyoruz?

Haftalık olarak belirlenen günde, tek bir ekip ile önce posa temizliği sonra atık yağların toplanması en sonda da bakteri uygulamamızı yapıp , gerekli görsel ve evrakları yetkililerimize teslim edip tesisten ayrılmaktayız.

Başta Antalya, İstanbul, Muğla, İzmir, Ankara gibi büyükşehirler ve tüm Türkiye’de ki geniş hizmet ağımızla çok hızlı ve periyodik olarak davlumbaz baca temizliği, yağ tutucu posa temizliği, yağ tutucu, terfi ve mutfak giderlerine bakteri uygulaması ve bitkisel atık yağların toplanmasını kurumsal ve yetki belgelerimiz dahilinde profesyonel olarak toplamaktayız.

Uygulamalarımızda davlumbaz, baca temizliği, yağ tutucu temizlikleri için öncesi – sonrası fotoğraf ve videolar, borescope kamera ile giderlerin görüntülenmesi, acil durumlarda vidanjör temini gibi kapsamlı ve tam profesyonel olarak hizmetlerimizi ve raporlarımızı periyodik olarak sunmaktayız.


%d blogcu bunu beğendi: